Українська Асоціація відновлюваної енергетики звернулась до Прем’єр-міністра України з проханням втрутитися в ситуацію, яка завдає багатомільйонних збитків ринку відновлюваної енергетики, яку держава зобов’язалася розвивати та підтримувати.

Держава не виконує свої зобов’язання в частині забезпечення стабільності на ринку. Посилює дану ситуацію блокування публікації на Урядовому Кур’єрі вже прийнятих Постанов НКРЕКП, зокрема, постанови НКРЕКП від 05.10.2017 № 1222 "Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", яка на даний момент є найбільш критичною для учасників ринку.

Незрозумілим є, чому вже прийняті постанови НКРЕКП не публікуються в Урядовому Кур’єрі всупереч вимогам пункту 7 статті 14 Закону Країни «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» щодо обов’язковості публікації рішень регулятора в 15-денний термін з дати їх прийняття.

Учасники ринку залишають за собою право подачі позовів до керівництва видавництва Урядового Кур’єру як газети центральних органів виконавчої влади щодо відшкодування багатомільйонних збитків, яких вони через свою пасивність та бездіяльність завдають ринку - приватним підприємствам, в тому числі з іноземними інвестиціями та іноземними кредитними зобов’язаннями.

З текстом листа можна ознайомитися за посиланням.